Дорадчі органи

З 28 грудня 2007 року в приміщенні адмінбудівлі Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області діє інформаційно-дорадчий центр.
Метою його створення є сприяння розвитку системи екологічного виховання, інформування населення, підготовки професійних кадрів і спеціалістів водного господарства, підвищення рівня екологічної культури і свідомості громадян, поінформованості сільгосптоваровиробників і забезпечення реалізації науково-технічної політики у водному господарстві та у сфері меліорації земель.

Основним завданням інформаційно-дорадчого центру є надання інформаційно-консультативних та дорадчих послуг з питань меліорації, експлуатації гідротехнічних споруд і водних об’єктів, впровадження передових технологій.

Тут представлені законодавчі акти з питань меліорації і водного господарства, нормативно-правові документи Держводагентства України, рішення місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування, директиви, інструктивні та інші матеріалами.

Стенди, плакати, схеми та інші наочні засоби висвітлюють діяльність облводресурсів, його структуру, основні завдання, зони діяльності, перелік водних об’єктів області, інспекційну діяльність з питань раціонального використання, охорони та відтворення водних ресурсів, а також водогосподарські видання.

 В приміщенні інформаційно-дорадчого центру Офісу проводяться засідання технічної ради Офісу, засідання Міжвідомчої комісії, семінари, круглі столи з питань реалізації державної політики розвитку водного господарства.

 

Технічна рада

Міжвідомча комісія