Ремонт покрівлі адмінбудівлі
Розпочато роботи по капітальному ремонту покрівлі з улаштуванням водовідвідної системи в адміністративній будівлі Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області.
Попередньо спеціалістами офісу виготовлено проектну документацію, за якою укладено договір на виконання будівельних робіт з ТОВ «ЕВЕРЕСТ СТАР БУД».
Відремонтована покрівля стане першим кроком до досягнення мети щодо впровадження зелених технологій у водній галузі Полтавщини, шляхом влаштування сонячних батарей. Це сприятиме не тільки зниженню витрат на енергоносії, а позитивно вплине на збереження навколишнього середовища.