Засідання архітектурно-містобудівної ради

16 квітня 2024 року член Архітерктурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики облвійськадміністрації, провідний інженер-гідротехнік Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Тетяна Стрижак взяла участь у  черговому засіданні. Серед питань порядку денного, які розглядались відповідальними представниками ради, були: проєкт генерального плану села Ковалівка Миргородського району   Полтавської області; проєкт детального плану території частини с. Світлогірське Полтавського району Полтавської області; проєкт детального плану території зі зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства; проєкт детального плану території в с. Новооріхівка Миргородського району Полтавської області; проект детального плану території в с. Садки Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. У результаті обговорень комісія проголосувала за затвердження чотирьох проектів з доопрацюванням та виправленням помилок і зауважень, але проект детального плану території в с. Новооріхівка Миргородського району Полтавської області не був затверджений, був відправлений на доопрацювання з подальшим розглядом в робочому порядку.

Читати далі

Реконструкція берегоукріплення річки Псел

Регіональним офісом водних ресурсів у Полтавській області розпочато роботи з виготовлення проектної документації по об’єкту “Реконструкція берегоукріплення річки Псел та розчистка протоків в районі бази відпочинку “Зорі” за межами населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області”. Реконструкція берегоукріплення річки Псел Для створення цифрової моделі досліджуваної місцевості, візуалізації проекту та оцінки умов запланованого будівництва проведено перший етап проектування, а саме: топографо-геодезичні та гідрологічні вишукування. Наразі ведуться роботи по узагальненню даних та виконанню відповідних розрахунків. Проект заплановано виготовити у 2024 році.

Читати далі

Платні послуги

З метою виначення можливості забору води з поверхневого водного об’єкта для забезпечення потреб підприємства, зрошення сільськогосподарських земель, а також розрахункових умов про водний об’єкт для визначення нормативів гранично-допустимих скидів Регіональним офісом водних ресурсів у Полтавській області на підставі постанови Кабінету міністрів України від 26.10.2011 №1101 “Про затвердження переліку платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів” проводяться гідрологічні вишукування та відповідні розрахунки на водні об’єкти. 29 березня на замовлення ТОВ «Глобино Агро» фахівцями Офісу разом з представниками Замовника здійснено виїзд на територію поблизу с. Демченки Глобинської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області для обстеження та проведення інженерних гідрологічних вишукувань по робочому проекту «Нове будівництво водозабору та системи зрошення ТОВ “Глобино Агро” за межами населених пунктів (поблизу с. Демченки) Глобинської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області». В ході робіт візуально обстежено ділянку осушувального каналу річки Хорол та за допомогою ехолоту проведено контрольні заміри глибин

Читати далі

Нагородження за кращий дитячий малюнок

Нещодавно, в РОВР у Полтавській області відбулось нагородження за кращий дитячий малюнок в якому перемогу здобула Діана ВАСИЛЕНКО. Конкурс проводився з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності підростаючого покоління до проблем споживання та використання чистої води. Подяки за участь та заохочувальні подарунки отримали всі учасники конкурсу.

Читати далі

Ремонт покрівлі адмінбудівлі

Розпочато роботи по капітальному ремонту покрівлі з улаштуванням водовідвідної системи в адміністративній будівлі Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області. Попередньо спеціалістами офісу виготовлено проектну документацію, за якою укладено договір на виконання будівельних робіт з  ТОВ «ЕВЕРЕСТ СТАР БУД». Відремонтована покрівля стане першим кроком до досягнення мети  щодо впровадження зелених технологій у водній галузі Полтавщини, шляхом  влаштування сонячних батарей.  Це  сприятиме  не тільки зниженню витрат на енергоносії, а позитивно вплине  на збереження  навколишнього  середовища.

Читати далі

З Всесвітнім днем водних ресурсів! Цього року він проходить під гаслом «Вода для миру».

💧 Цього року він проходить під гаслом «Вода для миру». «Вода не може бути зброєю. Вона має бути інструментом миру» – зазначив заступник Міністра з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко. Водні ресурси є стратегічним, життєво важливим природним ресурсом, адже вони забезпечують усі сфери життя і господарської діяльності людини.

Читати далі

Формування екологічної свідомості громадян – одна з першочергових задач людства. Кожна людина не залежно від віку має розуміти, що повинна жити в гармонії  з природою. Розвивати екологічну свідомість потрібно з самого дитинства, з дошкільного віку, коли у дитини починають формуватися загальні уявлення про світ.

Читати далі