На минулому тижні під час робочої поїздки в Кременчуцький район заступник начальника РОВР у Полтавській області Таїсія МЕЛЬНИЦЬКА зустрілась з начальником Регіонального відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях Іриною СМІРНОВОЮ.
Керівники обговорили низку важливих питань, що стосуються оренди державного майна на території Кременчуцького району. Основний пріоритет – тісна співпраця на арені залучення інвестицій до державного бюджету від оренди, що сприяє економічному зростанню, виплаті податків до бюджету та розвитку країни в цілому. Також обговорили й інші важливі питання та домовились про співпрацю.
Разом до Перемоги!