![🗓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
У липні поточного року працівниками Лубенської та Гребінківської дільниць РОВР у Полтавській області виконувались роботи на водогосподарських об’єктах з метою підтримки їх у належному естетичному стані. Так, зокрема, проведено обкошування жорсткої трави вручну та з використанням засобів малої механізації на:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
території насосної станції Пулинського водосховища;
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
магістрального каналу ОЗС «р. Оржиця I ч.» ПК 177+00 – ПК178+00;
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
території біля шлюза-регулятора № 5 ОЗС «р. Оржиця I ч.»;
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
магістрального каналу ОЗС «р. Перевід» на ділянках ПК81+00 – ПК88+50, ПК130+50 – ПК131+50.