Надання платних послуг

17.08.2022 працівниками РОВР у Полтавській області проведено обстеження та топографо-геодезичні вишукування на водному об’єкті орієнтовною площею 9,0000 га, що розташований  за межами с. Коханівка Скороходівської селищної територіальної громади Полтавського району. Територіальна громада має намір передати в користування на умовах оренди  вищезгаданий ставок  та замовила в РОВР у Полтавській області виготовлення паспорта водного об’єкта.

В ході робіт на водоймі виконано геодезичну зйомку площі водного дзеркала та контрольні проміри глибини ставка, його візуальне обстеження та інструментарні заміри гідротехнічних споруд.

Роботи по виготовленню паспорта водного об’єкта проводяться згідно Порядку розроблення паспорта водного об’єкта, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 № 99 (із змінами і доповненнями).

Виготовлення паспорта водного об’єкта, відповідно до статті 51 Водного кодексу України, є однією із умов  надання водних об’єктів у користування на умовах. Також метою паспортизації є упорядкування використання водних об’єктів, охорона їх від забруднення, засмічення та вичерпання, запобігання шкідливим діям вод та ліквідація їх наслідків, поліпшення стану водних об’єктів.  Саме паспортом визначається площа водного дзеркала, що слугує підставою для обчислення плати за оренду водойми.