Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин

24 квітня під головуванням В. Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Є. Холод, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області І.Еренбург, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації,  журналісти.

По питанню порядку денного «Про використання внутрішніх водойм та розвиток рибного господарства в Полтавській області» поінформували директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С. Фролов та начальник РОВР у Полтавській області І. Еренбург. Так, в області налічується 2722 водних об’єкта, з них 2331 придатні для риборозведення. На сьогодні 571 водний об’єкт знаходиться в оренді (ставки та водосховища).  В 2018 році до обласного бюджету було сплачено за оренду водних об’єктів лише 692 тис грн., тоді як орендну плату за 1 га водного простору необхідно коригувати у відповідності із діючим законодавством.

У контексті цього питання депутати звернули увагу на необхідність інвентаризації всіх водних об’єктів та виготовлення на них паспортів, юридичного закріплення за користувачами.