Засідання Міжвідомчої комісії

21 червня у приміщенні актового залу Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області під головуванням в.о. заступника начальника Офісу В.Кириленка відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем річок Сула, Псел, Ворскла суббасейну середнього Дніпра на період літньо-осінньої межені 2019 року.

Участь у комісії прийняли фахівці РОВР у Полтавській та Сумській областях, заступник начальника оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Полтавській області Є.Татарін, представники Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА, Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, водокористувачі ТОВ «Гідроенергоресурс», ТОВ «Енергія-1», ТОВ «БКТ «Едельвейс», ТОВ «Гідроенергоінвест», ТОВ «Єдиний енергостандарт».

На засіданні були  розглянуті пропозиції учасників Комісії щодо режимів роботи водосховищ в басейнах річок Сула, Ворскла і Псел в період літньо-осінньої межені 2019 року. В ході роботи прийнято відповідне рішення, пропозиції для затвердження надіслано до БУВР середнього Дніпра та Держводагентства України.