Засідання технічної ради Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області
12 лютого 2020 року під керівництвом начальника Офісу О. Тарахкала, за участі директора ДРПВІ «Дніпродіпроводгосп» А.Боровського, фахівців Офісу, відбулось засідання технічної ради РОВР у Полтавській області. Головним інженером ДРПВІ «Дніпродіпроводгосп» В.Дем’яновим презентовано техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) природоохоронного заходу «Поліпшення екологічного стану, відновлення водності та охорони водних ресурсів річки Сула на території Полтавської області», розроблене у 2019 році.
Основна мета цього ТЕО – відновлення водності р. Сула, відновлення рівнів поверхневих вод в руслі ріки і в заплавних водоймах, грунтових вод в заплаві, обводнення існуючих боліт і припинення пожеж на болотах.
Під час наради розглянуто три варіанти досягнення вищезазначеної мети.
За підведеними підсумками прийнято рішення надати техніко-економічне обгрунтування на обговорення Лубенській та Лохвицькій громадам. Після усунення зауважень, висновки винести на розгляд екологічній комісії Полтавської обласної ради.