У зв’язку із змінами клімату, що супроводжуються недостатньою кількістю вологи, лише штучне зволоження дає можливість ефективно вести землеробство, підтримувати вологість ґрунту на потрібному для культур оптимальному рівні. Одним з головних завдань Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області є забезпечення якісної та безперебійної роботи державних меліоративних систем Полтавщини.

4 травня у приміщенні РОВР у Полтавській області  за участі заступника начальника Офісу Таїсії Мельницької відбулася нарада з водокористувачами Карпівської зрошувальної системи з питань проведення поливної кампанії 2023. На засіданні обговорювали питання щодо готовності роботи гідротехнічного устаткування та насосно-силового обладнання до подачі води на зрошення.

Метою зустрічі, в першу чергу, було продовження співпраці та конструктивного діалогу між сільгоспвиробниками та водогосподарниками Полтавської області.

За підсумком наради визначено пріоритетні завдання на 2023 рік та окреслено напрями для подальшої спільної роботи з метою ефективного використання потенціалу зрошення, збільшення урожайності та розвитку аграрного сектору в Полтавській області.

Всі присутні погодились з тим, що взаєморозуміння та партнерські відносини є запорукою гарної  роботи