Олександра Монастирського призначено на посаду начальника РОВР у Полтавській області
Відповідно до наказу Держводагентства від 06.03.2023 року №60/ОС-23 Олександра Монастирського призначено на посаду начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області.
«Війна внесла значні корективи в усі сфери життя, не виключення тому і водогосподарська галузь. Але попри всі перешкоди намагатимемось виконувати всі першочергові завдання, які поставлені перед офісом. Наш обов’язок на сьогодні – це сприяння водозабезпеченню аграріїв Полтавщини, для підвищення врожаїв та підтримання економіки України»- зазначив Олександр Монастирський в перший робочий день на новій посаді.
Вітаємо нашого керівника та бажаємо успіху в роботі! Нехай нові обов’язки даються легко і безперешкодно.