Питання щодо реконструкції автомобільної дороги державного значення

За дорученням голови Полтавської облдержадміністрації О.Синєгубова 10 січня  відбулося чергове засідання робочої групи на чолі з радником голови О. Ткачем із питань реалізації проєкту «Реконструкція автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський».

У обговоренні прийняли участь представники компанії ОНУР, Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області, управління Держгеокадастру в Полтавській області, голови Полтавської та Чутівської районних державних адміністрацій.

Членами робочої групи розглянуто детальні картографічні та проєктні матеріали, щодо місця розташування ділянок запланованої реконструкції та капітального будівництва державної дороги М-03.

У ході засідання визначено ряд першочергових заходів, спрямованих на  своєчасну реалізацію даного проєкту. Зокрема, Службі автомобільних доріг у Полтавській області, Регіональному офісу водних ресурсів у Полтавській області, спільно з компанією ОНУР,  необхідно розробити пропозиції  в частині коригування проєктної документації, щодо екологічного поліпшення водних об’єктів з можливістю використання в подальшому відвальних грунтів для влаштування об’єктів Служби автомобільних доріг.