Засідання комісії ТЕБ і НС

9 січня під керівництвом голови Полтавської облдержадміністрації О.Синєгубова у режимі відео-селектору з головами районних державних адміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

Серед питань, передбачених порядком денним, розглядались:

  • Про хід ідентифікації та паспортизації об’єктів, які становлять потенційну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій;
  • Про стан пожежної безпеки;
  • Про затвердження Плану роботи регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області на 2020 рік.

На засіданні було вирішено доручити головам райдержадміністрацій та керівникам органів місцевого самоврядування спільно з підрозділами центральних органів виконавчої влади активізувати роботу з виявлення потенційно небезпечних об’єктів, зокрема АЗС, АГЗС, що працюють незаконно.

Стосовно гідротехнічних споруд, що розташовані на водних об’єктах, малих і середніх річках в області за критеріями, що прописані в наказах, нормативних документах ДСНС, ці споруди не відносяться до переліку потенційно небезпечних об’єктів.

У засіданні комісії прийняла участь в.о.начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Н.Кавіцька.