Відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

19 травня у приміщенні Новосанжарської ОТГ відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. У засіданні, яке вів голова комісії Евген Корф, взяли участь депутати обласної ради, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Олександр Монастирський, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  журналісти.

Під час виїзду депутатів Полтавської обласної ради на місце раніше закріплених ділянок Кременчуцького водосховища  Олександром Монастирським висвітлено проблематику нагальних питань щодо впровадження заходів з реалізації берегоукріплення на Кременчуцькому водосховищі. Проблема захисту берега Кременчуцького водосховища  існує ще з 1980-х років, коли під дією вітрових навантажень береговий укіс почав руйнуватися. Одна з найбільш проблемних ділянок знаходиться в с.Мозоліївка Кременчуцького району.

«Дамба захищає одну з найбільш небезпечних ділянок у районі села Мозоліївка. У тому місці, де оголилися береги, знаходиться старе кладовище, яке постійно розмивається водами Кременчуцького водосховища. З 2011 року було побудовано 200 метрів захисної дамби, у 2020-у побудували ще 300 метрів. За проєктом передбачено будівництво берегоукріплювальної споруди на ділянці довжиною 1,5 км. Свою функцію дамба повністю виконує», – розповів начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Олександр Монастирський.

Також у ході засідання комісією заслухано інформацію начальника РОВР у Полтавській області Олександра Монастирського про виконання Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро у Полтавській області на період до 2021 року.