Відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Програми комплексного відновлення території Полтавської області.

Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 12.04.2023 № 206 затверджено рішення “Про розроблення Програми комплексного відновлення територій Полтавської області”, яким затверджено склад робочої групи, а також розпочато прийом пропозицій громадськості до проєкту Програми. Програма відновлення – це документ, який визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і містить комплекс заходів для забезпечення відновлення території відповідної області, території громади (її частини), яка постраждала внаслідок збройної агресії проти України або в якій сконцентровані соціально-економічні, інфраструктурні, екологічні чи інші кризові явища.

 23  травня у приміщенні Полтавської обласної військової адміністрації  під керівництвом заступника директора Департаменту – начальника управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА Ірини Особік  відбулось  чергове засідання тимчасової робочої групи з розробки Програми комплексного відновлення території Полтавської області. Під час засідання члени робочої групи обговорили зміст розділу «Аналіз ресурсів території області для відновлення життєдіяльності області».

Від Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області в якості доповідача у засіданні прийняла участь провідний інженер-гідротехнік технічної служби Офісу  Тетяна Стрижак.