Відбувся черговий етап навчання з курсу «Плани управління річковим басейном»
25 березня у форматі онлайн конференції відбувся черговий етап навчання з курсу «Плани управління річковим басейном» у рамках загальної короткострокової освітньої програми підвищення кваліфікації з наступної теми:
— основні антропогенні впливи на кількісний та якісний стан поверхневих і підземних вод, у т. ч. точкових та дифузних джерел;
— картування системи моніторингу, результатів програм моніторингу, підготовка загальної характеристики поверхневих (екологічний і хімічний) підземних вод (хімічний і кількісний), зон (територій), які підлягають охороні.
Навчання проводив Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства, що перебуває в сфері управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
Фахівці РОВР у Полтавській області прийняли участь у навчанні.