Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

24 травня 2023 року відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної військової адміністрації.

Чергою дня розглянуто 5 проєктів містобудівної документації стосовно проектування детальних планів територій в межах населених пунктів Нехворощанської сільської ради, Опішнянської та Котелевської територіальних громад Полтавського району та Шишацької селищної ради Миргородського району. В основному розглянуті питання стосувалися змін цільового призначення земельних ділянок та розроблення планів територій. Представники залучених департаментів, управлінь та служб облвійськадміністрації, територіальних органів ДСНС у Полтавській області, інших організацій та громадськості за підсумком розгляду переважну кількість проектів рекомендували до затвердження після усунення конкретних зауважень. Деякі проекти повернуто на доопрацювання та узгодження.

У обговоренні питань порядку денного прийняла участь член архітектурно-містобудівної ради, провідний інженер-гідротехнік технічної служби Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Тетяна Стрижак.